Firma nasza istnieje od 2000 roku. Specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych zawiesi linowych łańcuchowych pasowych i wężowych, potwierdzonych atestami. Nasze zawiesia wykonywane są według Polskich Norm i spełniają dyrektywy europejskie.

Realizujemy indywidualne zamówienia klienta. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która zapewni fachową obsługę. Nasz potencjał magazynowy gwarantuje stały wysoki stan zapasów materiałowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać każdą inwestycję.
Klient stanowi dla nas ogromną wartość, a jego satysfakcja jest dla nas priorytetowa.
To jeden z kilku powodów, dla którego każdego Klienta traktujemy indywidualnie, oferując preferencyjne warunki cenowe. Na bazie wzajemnego szacunku i zaufania zawsze osiągamy optymalne i korzystne dla obu stron rozwiązania.

 • Proponowane w naszej ofercie zawiesia, trawersy oraz widły do palet, posiadają zaświadczenia jakości lub świadectwa odbioru PN-EN 10204.
 • Na podstawie danych otrzymanych od architekta, przyszłego inwestora bądź wykonawcy określają kosztorys wykonania i montażu konstrukcji.
 • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dołączenia do grona tych, którzy nam zaufali.
 • Siedziba firmy jest w Łodzi przy ul. Ossowskiego 4 .
 • Natomiast zakład produkcyjny mieści się w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Niesięcin 7, wjazd na posesje jest wygodny i może swobodnie wjechać samochód ciężarowy.
 • STAL-POL

  zakład handlowo-usługowy:
  95-050 Konstantynów Łódzki
  ul. Niesięcin 7

  tel/fax.
  42/651-67-64:
  508.172.058
  501.571.196

  strona: www.stal-pol.com.pl
  e-mail: info@stal-pol.com.pl

  Imię i Nazwisko
  E-mail
  Telefon
  Temat
  Wiadomość